Kui koristusteenused kallinevad2024-01-29T19:17:25+03:00

Kui koristusteenused kallinevad

Kui koristusteenused kallinevad,
küsi meilt paremat pakkumist!

Teeme teie kontori, kaubandus-, lao- või tootmispinna koristamiseks tasuta analüüsi ning pakume hinna teie vajadustest lähtuvalt.

Kuidas saate olla kindel, et soodne hind tagab kvaliteedi?

Koristustöötajate eriväljaõpe

Meie 200 puhastusteenindajat on saanud eriväljaõppe, et käsitleda erinevaid materjale ja puhastusvahendeid. Nad tunnevad pinnakatete eripärasid ning oskavad kasutada õigeid töövõtteid parima tulemuse saavutamiseks. Kui sinu koristusteenused kallinevad leiad abi meie oskustöölistest.

andmekaitsetingimused

Tegevuskindlustus

Meie töötajate tegevus on kindlustatud. Kui nende tegevuse tagajärjel peaks midagi purunema või saama kahjustatud kannab kindlustus taastamise kulud. Nii on meie teenuste tellimine turvaline ja mugav.

Teenuse arendus

Arendame ja kohandame oma teenuseid vastavalt kliendi vajadustele. Usaldades puhastusteeninduse meie hoolde, säästate aega ning saate selle arvelt tegeleda oma põhitegevusega. Meil on püsiv kliendibaas ja tihti kuuleme tagasisidena, et kliendid on meie puhastusteenuste ja koristusteenustega väga rahul.

Miks valida koristusfirma SPS Grupp?

 • 15 aastane kogemus koristustööde teostamisel

 • Investeerime koolitustesse 2% käibest

 • Meie töötajate tegevus on kindlustatud

 • Järgime ISO standardeid

 • Ühtlane kvaliteet läbi aastate

Aastaid kinnisvara hoolduse- ja koristusteenustele pühendunud ettevõttena on SPS Grupp seadnud eesmärgiks teha oma tööd korrektselt ning stabiilse kvaliteediga. Soovime, et meie kliente ümbritseksid hooldatud ja korras ruumid, kus on meeldiv töötada ning mis lubab rahulikult keskenduda oma põhitegevusele.

Kes on SPS Grupp

Hindame usaldusväärsust ja kliendikeskset lähenemist. Teostame tööd kliendile sobival ajal kiiresti ja professionaalselt. Meie peamisteks tegevusteks on puhastusteenused, mida osutame Tallinnas ja Harjumaal. SPS Grupi poolt pakutav koristusteenus on kvaliteetne ja tugineb pikaajalisele kogemusele.

Oleme ambitsioonikas ja innovaatiline ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset, sõbralikku ja paindlikku puhastus- ja koristusteenust konkurentsivõimelise hinnaga.

Meie koristusfirma teenuste valik

Meie teenuste seas on järgnevad puhastus- ja koristusteenused:

 • üldised puhastusteenused ja hoolduskoristus
 • eripuhastustööd: akende, vaipade ja põrandate puhastus ning teised puhastööd
 • põrandate hooldus: õlitamine, vahatamine ja üldine hooldus. Hooldame erinevaid põrandakatte materjale: puit, betoon, laminaat, PVC, linoleum, kivi, kumm jpm
 • kinnisvara korrashoid

Enne, kui lepid hinnatõusuga,
küsi meilt pakkumist!

Hoiame igakuiselt korras ligi 500 000m2 sisepindu ja 200 000m2 välispindu!


  Sisesta kood: captcha

  Koristusfirma SPS Grupp terviklahendused
  Terviklahendused
  Koristusfirma SPS Grupp puhastusteenused
  Koristusteenused
  Koristusfirma SPS Grupp eripuhastusteenused
  Puhastusteenused
  Koristusfirma SPS Grupp välikoristus
  Välikoristus