Tänavakivi pesu ja hooldus2023-04-04T11:24:24+03:00

Tänavakivi pesu ja hooldus

Küsige oma ettevõttele soodsamat koristuspakkumist

Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


  Sisesta kood: captcha

  Tänavakivi pesu ja hooldus tagab viisaka ja meeldiva mulje majast ning sellle väliterritooriumist.

  Tänavakivide pesu käigus puhastame tänavakivid, trepid, platsid, parklad, liikumisteed ja kõnniteed. Tänavakivide pesu ja hooldamine peaks toimuma vähemalt iga paari aasta tagant, et tagada kivipindade ilus välimus ning maksimaalne kasutusiga.

  Tänavakivi pesu ja hooldus etapid

  Koos kliendiga selgitame välja kivipinna puhastuse ja selle hoolduse vajaduse ning juhime tähelepanu ka kõige pisematele detailidele, kuidas klient saaks oma tellitud teenusest maksimaalse tulemuse. Peale objekti külastust ja ülevaatust teeme kivipindade pesule konkreetse hinnapakkumise.

  Paljud kivipinnad on soodsad kasvualad samblike ja umbrohu tekkeks. Samblike tekkega määrdub ka kivi, mis aja möödudes vajab survepesu ja puhastust. Töödega alustades tuleb esmalt eemaldada umbrohi ja sammal, mille jaoks on olemas professionaalsed puhastusmasinad ning peale seda tuleks kivipinnad pesta, kaitsta ja hooldada.

  Peale tänavakivide puhastamist

  Peale tänavakivi pesu ja töötlust soovitame täita vuugivahed peenliivaga. Kui tänavakivi vuuke uuesti ei täideta, siis on oht, et kivid hakkavad liikuma ja see kahjustab suure tõenäosusega sõiduteed.

  Soovitame kasutada kahte erinevat fraktsiooni: 0,0-2,0 mm ja 3,0-6,0 mm. Liiv tuleb laiali ajada harjaga ning kontrollida, et vuuk oleks ääreni täitunud. Siinkohal soovitame jätta tänavakivile õrna kihi liiva, sest tuul ning vihm aitavad liival tiheneda. Liivatamist teostatakse tavapäraselt järgmisel päeval, sest vuugivahed peavad olema kuivad.

  Peale liivaga täitmist utiliseerime võimalikud samblad ja muda ning transpordime need jäätmejaama.

  Tänavakivi pesu ja hooldus lisateenus

  Lisateenusena kaitseme puhastatud kivipinnad, mis aitab hoida edaspidi pinnad puhtad ja hea väljanägemisega.

  Küsige oma ettevõttele soodsamat koristuspakkumist

  Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


   Sisesta kood: captcha