Plaatimistööd2024-05-22T15:23:23+03:00

Plaatimistööd

SPS Grupp on spetsialiseerunud plaatimistöödele, pakkudes kõrge kvaliteediga lahendusi äriklientidele.

1. Kontorite ja ärihoonete seinte ja põrandate plaatimine

Ärihoonete ja kontorite seinad ja põrandad vajavad sageli vastupidavat ja stiilset viimistlust. SPS Grupp pakub:

 • Keraamiliste plaatide paigaldamine: Kontorite ja ärihoonete seinte ja põrandate plaatimine keraamiliste plaatidega, mis on vastupidavad ja kergesti hooldatavad.
 • Portselanplaatide paigaldamine: Portselanplaatide kasutamine, mis on tuntud oma tugevuse ja madala hooldusvajaduse poolest.
 • Dekoratiivsete plaatide paigaldamine: Unikaalsete ja stiilsete dekoratiivplaatide paigaldamine, et luua visuaalselt atraktiivne töökeskkond.

2. Kaupluste ja kaubanduskeskuste plaatimine

Kaupluste ja kaubanduskeskuste põrandad ja seinad peavad taluma suurt liiklust ja olema kergesti puhastatavad. SPS Grupp tegeleb:

 • Kaupluse põrandate plaatimine: Vastupidavate ja libisemiskindlate plaatide paigaldamine, mis taluvad suurt liiklust ja on kergesti hooldatavad.
 • Väljapanekualade plaatimine: Dekoratiivsete ja stiilsete plaatide paigaldamine väljapanekualadele, et rõhutada toodete esitlemist.
 • Toidukohtade ja restoranide plaatimine: Köökide ja teeninduspiirkondade plaatimine hügieeniliste ja kergesti puhastatavate plaatidega.

3. Hotellide ja majutusasutuste plaatimine

Hotellid ja majutusasutused vajavad luksuslikku ja vastupidavat viimistlust, mis loob meeldiva keskkonna külalistele. SPS Grupp pakub:

 • Fuajeede ja vastuvõtualade plaatimine: Luksuslike ja stiilsete plaatide paigaldamine fuajeede ja vastuvõtualade jaoks, et jätta külalistele suurepärane esmamulje.
 • Toad ja vannitoad: Hotellitubade ja vannitubade plaatimine, kasutades kvaliteetseid ja veekindlaid materjale, mis pakuvad mugavust ja esteetilist väärtust.
 • SPA ja wellness alade plaatimine: SPA ja wellness alade plaatimine veekindlate ja libisemiskindlate plaatidega, tagades ohutuse ja lõõgastava atmosfääri.

4. Tootmis- ja laopindade plaatimine

Tootmis- ja laopinnad nõuavad vastupidavaid ja praktilisi lahendusi. SPS Grupp tegeleb:

 • Tööstuslike põrandate plaatimine: Vastupidavate ja kemikaalikindlate plaatide paigaldamine tootmisaladel ja tööstuspindadel, et tagada tööohutus ja lihtne hooldus.
 • Ladude põrandate plaatimine: Libisemiskindlate ja vastupidavate plaatide paigaldamine ladudes ja logistikaaladel, et taluda rasket liiklust ja mehaanilisi koormusi.

5. Meditsiini- ja tervishoiuasutuste plaatimine

Meditsiiniasutused vajavad kõrgeid hügieeninõudeid täitvaid lahendusi. SPS Grupp pakub:

 • Haiglate ja kliinikute plaatimine: Hügieeniliste ja kergesti puhastatavate plaatide paigaldamine haiglate ja kliinikute põrandatele ja seintele.
 • Laborite ja operatsioonisaalide plaatimine: Steriilsete ja vastupidavate plaatide paigaldamine laboritesse ja operatsioonisaalidesse, et tagada puhtus ja tööohutus.
 • Vastuvõtualade ja ootamisruumide plaatimine: Dekoratiivsete ja stiilsete plaatide paigaldamine vastuvõtu- ja ootamisruumidesse, et luua meeldiv ja rahustav keskkond.

6. Avalike hoonete ja rajatiste plaatimine

Avalikud hooned ja rajatised nõuavad vastupidavaid ja esteetilisi lahendusi. SPS Grupp tegeleb:

 • Koolide ja haridusasutuste plaatimine: Kooli ja haridusasutuste seinte ja põrandate plaatimine vastupidavate ja libisemiskindlate plaatidega.
 • Spordi- ja vabaajakeskuste plaatimine: Spordirajatiste ja vabaajakeskuste plaatimine, kasutades vastupidavaid ja kergesti hooldatavaid materjale.
 • Raamatukogude ja kultuurikeskuste plaatimine: Raamatukogude ja kultuurikeskuste seinte ja põrandate plaatimine, luues atraktiivse ja funktsionaalse keskkonna.

SPS Grupp pakub terviklikku valikut plaatimistööde teenuseid äriklientidele, hõlmates kõike alates kontorite ja kaubanduspindade plaatimisest kuni meditsiiniasutuste ja avalike rajatiste plaatimiseni.

Meie professionaalne ja kvaliteetne töö tagab vastupidavad, kergesti hooldatavad ja esteetiliselt meeldivad pinnad, mis vastavad kõigile teie ärivajadustele. Olenemata projekti suurusest või keerukusest, SPS Grupp suudab pakkuda parimaid lahendusi, et rahuldada kõiki teie plaatimistööde vajadusi.

Küsige oma ettevõttele soodsat plaatimispakkumist

Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


  Sisesta kood: captcha