Puhastusteenused Tallinnas2023-09-13T11:44:49+03:00

Puhastusteenused Tallinnas

Puhastusteenused Tallinnas

Puhastusteenused Tallinnas

Küsi hinnapakkumist puhastusteenustele


  Sisesta kood: captcha

  TASUTA ANALÜÜS

  Teeme teie kontori, kaubandus-, lao- või tootmispinna vajadustele tasuta analüüsi ning pakume sobivad puhastusteenused ja koristusteenused mõistliku hinnaga teie võimalustest lähtuvalt.

  Meie puhastusteenused on kvaliteetsed!

  Puhtus on teie ettevõtte esimene tutvustus,

  mida kliendid uksest sisse astudes märkavad. Külastajatele parima mulje jätmiseks peab teie ettevõte koristusteenused ja puhastusteenused olema korraldatud märkamatult, aga kõige kõrgemal tasemel.

  SPS Grupp on 15-aastase kogemusega koristus ja puhastusteenuseid osutav ettevõte. Pakkume kontoritele, kauplustele ja tööstusettevõtetele puhastusteenused Tallinnas ja Harjumaal. Meie meeskonnad töötavad klientidega alates väikeetevõtetest kuni suurte kinnisvarahaldajateni, et pakkuda igale vajadusele sobivad puhastusteenused.

  • Kindlustatud ja sertifitseeritud
  • Vastavus ISO 14001 ja ISO 9001 sertifikaatidele
  • Eesti kapitalil
  • 100% rahulolu garanteeritud
  • Üle 15 aasta kogemust
  • Puhastusteenused laias valikus
  • Tasuta hinnangud ja konsultatsioonid

  Mida arvavad koristusfirma SPS Grupp kliendid

  Oleme väga rahu, kuidas meil toimetab tänane koristaja SPS’ist ja loodame, et ta jätkab oma tööd sama hästi.

  Teledyne Flir, Teledyne Flir

  Tahame kiita puhastusteenindajat. Võrreldes eelmiste teenusepakkujatega nagu öö ja päev! Viisakad & positiivsed. Ning WC-s on ka nüüd alati kõik tarvikud olemas.

  Norma, Norma

  Eile käis meil Soomest, Sauna from Finland, esindaja tegemas privaatsaunade auditit. Saime kiita saunade puhtuse eest.

  Suured tänud saunade koristajatele.

  Andke oma ettevõte headesse kätesse

  • Professionaalsus: meie meeskond peegeldab samasugust professionaalsust, mida teie ja teie töötajad iga päev oma töösse panustate.
   Tõhusus: töötame alati kiiresti ja tõhusalt, korraldades tipptasemel puhastusteenused aega raiskamata.
  • Kogemus: igal meie meeskonnaliikmel on koristamise valdkonnas laialdased kogemused ja spetsiaalne väljaõpe tagamaks, et nad osutavad SPS Grupp nõuetele vastavat hooldust. Meie töötajad on läbinud taustakontrolli ning meie tegevus on kindlustatud, et kaitsta teie vara.
  • Kvaliteet: Meie puhastusettevõtte on tuntud kvaliteetsete puhastusteenuste pakkujana. Teeme kõik endast oleneva, et meie puhastusteenused ületaksid teie ootusi.
  • Tulemused: Kvaliteetsed puhastusteenused ja nende mõju on nähtav kõigile, kes teie hoonesse sisenevad. Kui palkate meie ettevõtte, tagame teile nähtavad tulemused.
  • Kättesaadavus: Paneme puhastusteenused sobima teie eelistatud ajakava järgi. Meie puhastusteenused ulatuvad kõikjale – olgu teie töökoht kontoris, laos või tehases, koolis, kaupluses või restoranis.

  Mis on kaubanduslikud puhastusteenused?

  Ärikoristus on termin, mis kirjeldab puhastsuteenuseid, mida pakume ärihoonetele, mitte kodudele. Ärihooned muutuvad ebasanitaarseks palju kiiremini kui kodud, sest sageli käib neist iga päev läbi sadu töötajaid, kliente ja külastajaid.

  Meie meeskond kasutab suurte hoonete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks spetsiaalseid tööriistu ja tehnikaid, et sisekoristus teenus tagaks iga päev hoolitsetud keskkonna.

  Puhastusteenused igale ettevõttele

  SPS Grupp pakub puhastusteenuseid igale tööstusele. Meie klientide hulka kuuluvad:

  Büroohooned
  Spordikeskused
  Kinnisvarahaldajad
  Koolid
  Kaubanduskeskused
  Tehased

  Suured laopinnad

  Teeme koostööd klientidega, alates väikestest ettevõtetest kuni sadade töötajatega miljonitesse ulatuvate käivetega tööstusteni. Olenemata teie ettevõtte suurusest on meil piisav asjatundlikkus, et puhastusteenused saaksid hästi tehtud. Palun võtke meiega ühendust juba täna, et saada meie teenuste kohta tasuta hinnang.

  Meie töötajate tegevus on kindlustatud. Kui meie suure kogemusega koristus ja puhastusteenuseid pakkuvad töötajad peaksid midagi purustama või kahjustama kannab kindlustus taastamise kulud. Nii on meie puhastusteenused turvalised.

  Tööaeg

  Puhastusteenused päeval

  Mõned ettevõtted eelistavad, et meie meeskond tuleks puhastusteenuseid teostama päeva jooksul.

  Kui päeva jooksul juhtub leke või segadus, saame selle kohe korda teha. Meie töötajad aitavad kiirelt taastata normaalse olukorra, et saaksite jätkata oma klientide teenindamist.

  Puhastusteenused öösel

  Paljud meie kliendid eelistavad, et meie töötajad pakuksid puhastusteenuseid pärast tööaega. Meie ööteenused sisaldavad selliseid eeliseid nagu:

  • Väheneb oht, et meie koristajad võivad teie töövoogu häirida või segada.
  • Saame pakkuda põhjalikumat teenust, ilma et peaksime segama teie kliente või töötajaid

  Olenemata sellest, kas otsustate palgata meie puhastusteenused päevaste või öiste tööde jaoks, garanteerime iga kord meie puhastusteenuste tipptasemel tõhususe ja kvaliteedi.

  Hinnakujundus

  Kuna oleme Eesti kapitalil koristus ja puhastusteenuseid osutav firma, mitte frantsiis, on meie teenused soodsamad kui teistel rahvusvahelistel puhastusettevõtetel. Leppime kokku õiglase hinna, mis sobib ettevõtete eelarvega. Küsi koristusteenus hinnakiri.

  Kui oleme teie ettevõtte ringkäigu läbi viinud arutame läbi teie eelarve, arvestame iga tööga, mida soovite ja saame pakkuda mõistlikud hinnad.

  Äripindade puhastusteenused

  Vaipkatete puhastusteenused

  Teie põrandad räägivad teie ettevõtte puhtuse kohta palju. Meie professionaalsed koristajad on koolitatud iga põrandakatte puhastamiseks ning me leiame just teie põrandate puhastamiseks sobivad vahendid ja puhastusteenused,

  Põrandate eripuhastustööd

  Hooldame erinevaid põrandakatte materjale – puitpõrandatest betoonpõrandateni. Oleme osavad nii linoleumi, PVC, EPO või betoonkatete puhastamisel ning meil on palju kogemust erinevat tüüpi plekkide eemaldamisel.

  Pehmemööbli puhastus

  Kui teie kontori või tehase pehmemööbel näeb luitunud välja, siis saame olla abiks sellele uue puhta väljanägemise andmisel.

  Ehitusjäätmete äravedu

  Korraldame erinevat liiki ehitusjärgse prahi eemaldamist ja utiliseerimsit

  Ehitusjärgsed puhastusteenused

  Ehitusjärgne koristus tagab et teie uus hoone saaks lõplikult töövalmis. Eemaldame kõik ehitustolmu, puhastame aknad, peseme seinad ja uksed ning käime üle kogu hoone detailid, et teie kliendid saaksid nautida uue hoone kvaliteeti selle kõikides nüanssides.

  Eskalaatorite süvapuhastus

  See on väga spetsiifiline töö, mis hoiab teie liikuvad trepid töökorras aastaid. Eskalaatorid nõuavad erilist lähenemist puhastusteenuste osas, et kõik eridetailid saaksid lõpuni puhtaks.

  Põlengujärgsed puhastusteenused

  Teosame laiaulatuslikke suitsu- ja tulekahjustustega seotud puhastusteenuseid, sh uue sisekujunduse taastamise teenuseid.

  Ja veel: kui vajate puhastusteenust, mida me siin pole loetlenud, küsige pakkumist. Me kohandame iga puhastustöö vastavalt teie vajadustele.

  Meie töötajad saavad koristada teie hoonete kõiki alasid, alates konverentsiruumidest kuni tualettruumideni ja lõpetades kappidega. Võtke meiega ühendust juba täna, et saada lisateavet meie puhastusteenuste võimaluste kohta.

  Puhastusteenused Tall
  Eskalaatorite süvapuhastus
  Põrandate hooldus - SPS Grupp

  Tööprotsess

  Meie ettevõte väärtustab ettevõtte-kliendi suhte loomist, mistõttu püüame pakkuda igale meid palkavale ettevõttele tipptasemel puhastusteenused.

  Kui valite SPS Grupp puhastusteenused, järgime kõiki samme mis tagavad, et pakume iga töö jaoks parimad vahendid.

  Tutvustame meie meeskonda: soovime, et iga meie meeskonnaliige tunneks end teie ja teie töötajate suhtes sõbraliku näona. Kui olete meid palganud, tutvustame teile koristajaid, kes teie ettevõtele puhastusteenuseid pakuvad.

  Teeme ruumide tutvustuse: teie ruumide paremaks mõistmiseks käime läbi põhjaliku tutvustuse. Märgime üles kõik valdkonnad, millele soovite puhastusteenuste ajal keskenduda ja käsitleme kõiki teie soove seoses konkreetsete piirkondade puhastamisega.

  Teenuste loendi koostamine: esitame küsimusi iga puhastusteenuse kohta, mille täitmist soovite, ja seejärel koostame loendi, mida iga puhastusteenindaja töö tegemisel järgib.

  Külastuste ajakava: meile meeldib planeerida oma teenused nädalaid või kuid ette, et oma puhastusteenusteks piisavalt valmistuda.

  Küsime igakuist tagasisidet: meie eesmärk on ületada teie ootused iga kord, kui teie kinnistule astume. Palume teil meie töö kohta iganädalaselt tagasisidet, et saaksime oma lähenemises vajalikke muudatusi teha.

  Meie eesmärk on rahuldada teie ettevõtte koristusvajadused igal võimalikul viisil, et saaksime kohandada oma teenusevalikut ja ajakava, et pakkuda teie ettevõttele kõige paremini sobivaid lahendusi.

  SPS Grupp Puhastusteenused muudavad kontorid ägedaks.

  Puhastusteenused Tallinnas

  SPS Grupp puhastusteenused aitavad teie ettevõttel püsida puhtana, nõuetele vastavana ja sanitaarsena. Meie ettevõttel on puhastuslepingud kümnete tööstusharude ettevõtetega, seega oleme kindlad, et suudame pakkuda eeskujulikku koristustööd ka teie ettevõttele.

  Võtke meiega ühendust juba täna

  Sanitaarse ja korras keskkonna hoidmine on üks paljudest võimalustest, mis aitab kaasa teie ettevõtte edule. SPS Grupp pakub laia valikut kvaliteetseid puhastusteenuseid.

  Meie teenuste ja teeninduspiirkondade kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust juba täna. Helistage meile numbril (+372) 5560 5147. Ootame teiega rääkima!

  Helista: (+372) 5560 5147

  Puhastusteenused välismaal

  Küsige oma ettevõttele soodsamat koristuspakkumist

  Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


   Sisesta kood: captcha

   Kordumakippuvad küsimused

   Kuidas saab puhastusteenused kiirelt tellitud?2023-01-24T19:51:20+03:00

   Kõige parem on helistada meie kontaktnubril 5560 5147

   või saata hinnapäring e-mailile info@spsgrupp.ee

   Samuti saab esitada puhastusteenused hinnapäringu veebilehelt klikkides siia.

   Kui palju puhastusteenused maksavad?2023-04-17T10:25:57+03:00

   Kõik puhastusteenused on eritööd. Hind sõltub töö mahust.

   Hinnapäringu tegemiseks palume läbi mõelda:

   • kui suur on puhastatav pind ruutmeetrites;
   • kui kiireloomuline töö on;
   • mööbli puhul, mitu mööblieset puhastust vajavad. Üksikute diivanite või väikeste vaipade puhastamisest tavaliselt loobume.

    

   Mida puhastusteenused endas sisaldavad?2023-01-24T19:51:40+03:00

   Puhastusteenused sisaldavad kõiki teenuseid, mida ärikliendid oma tegevuses vajavad. Need on põhilised suurpuhastuse tööd.

   1. Suurte vaipkatete puhastamine

   2. Erineva kattega põrandate hooldus

   3. Määrdunud pehmemööbli puhastus. Kontoritoolid, diivanid… Kõik mööbel, mida on vaja puhastada suuremahuliselt

   4. Ehitusprahi äravedu ehitusobjektidelt.

   5. Ehitusjärgne koristus. See tavaliselt tähendab suures koguses tolmu ja muu ehitusprahi eemaldamist ja pindade pesemist.

   6. Eskalaatorite süvapuhastus. Need vaprad mootoriseeritud trepid suudavad koguda palju mustust, mida tavakoristamine ei saa eemaldada.

   7. Suitsu- ja tulekahjustuste puhastus. Põlengujärgne koristus tähendab põhiliselt tekkinud tuha, sissevarisenud ehitusmaterjali eemaldamist, aga ka pindade üldist pesemist ning põlemislõhna eemaldamist pehmelt mööblilt.

   Koristusfirma SPS Grupp tuntumad kliendid

   Koristsufirma SPS Grupp - kliendid