Puhastusteenused äriklientidele

Meie puhastusteenused on kvaliteetsed

SPS Grupp teenuste hulka kuuluvad mitmekülgsed puhastusteenused ja koristusteenused ning eripuhastustööd nii büroohoonete, tööstus- ja laopindade kui ka kodude puhastamiseks. Pakume puhastusteenust, mis on kvaliteetne ning põhineb usaldusel.

Meie 200 puhastusteenindajat teostavad 300 000 m2 sisepinna ja 100 000 m2 väliterritooriumi hooldus- ja puhastusteenuseid kiirelt ja kvaliteetselt. Soovime pakkuda oma klientidele parimat lahendust – seetõttu oleme avatud innovatsiooniks ning pidevalt arendame ja mugandame oma teenuseid vastavalt kliendi vajadustele. Usaldades puhastusteeninduse meie hoolde, säästate aega ning saate selle arvelt tegeleda enda põhitegevusega. Meil on püsiv kliendibaas ja tihti kuuleme tagasisidena, et kliendid on meie puhastusteenuste ja koristusteenustega väga rahul.

Kvaliteetsed puhastusteenused SPS Grupilt
Küsi pakkumist
Saada e-mail
Helista

Meie igapäevased puhastusteenused

Kontorite puhastusteenused

Kontori puhtus on iga endast lugupidava ettevõtte visiitkaardiks. Korras ning hästi lõhnav töökeskkond jätab klientidele meeldiva esmamulje ning hoiab kõrgel töötajate motivatsiooni. Kontori puhastusteenused on kompleksteenus, milles sisaldub ruumide puhastus ning soovi korral ka lisateenused.

Uuri lisaks

Kaubanduspindade puhastusteenused

Kaubanduspindade puhastusteenus hoiab Teie poe puhtana ja seeläbi parandab ka klientide kogemust Teie poega suhtlemisel. Säravad põrandad, puhtad vaibad, puhas WC, korras panipaigad ja hooldatud nurgatagused – see kujundab kliendi arvamust Teist. Meiega on kaubanduspindade koristus imelihtne!

Uuri lisaks

Tootmishoonete puhastusteenused

Tootmishoonete koristus toob meie klientideks erinevad jahe- ja külmlaod ning tavatingimustele vastavad logistikalaod. Oleme pikaajalise koostöös paljude Eestis juhtival kohal olevate värske kauba ning tavakauba import –ja eksportijatega. Tootmishoonete korrashoid on nõudlik töö ja nõuab eriteadmisi.

Uuri lisaks

Meie eripuhastusteenused

Akende pesu

Regulaarne akende pesu tagab puhtad aknad, mis loovad teie kodule või ärihoonele esindusliku välimuse. Soovitame akende pesu teostada vähemalt kaks korda aastas, sest siis ei jõua akna välipindadele suurt mustust koguneda ja akende pesemine on igal korral palju lihtsam.

Uuri lisaks

Vaipade puhastus

Vaibad ja vaipkatted vajavad lisaks tolmuimejaga koristamisele vähemalt üks või kaks korda aastas keemilist märgpuhastust. Vaipade puhastus eemaldab mustuse, mida silmaga ei näe. Märgpesu eemaldab vaipadelt mustuse, mida ka kõige võimsam ja parem tolmuimeja ei suuda.

Uuri lisaks

Põrandate hooldus

Põrandate hoolduse puhul on oluline lisaks igapäevasele puhastamisele ka regulaarne ja professionaalne hooldusteenus, mis aitab tagada põrandate pikaealisuse ja värske väljanägemise. Kõikide põrandate puhul aitab õige hooldus kahandada koristuskulusid.

Uuri lisaks

Meie puhastusteenused on kliendisõbralikud ja paindlikud. Nende kindel kvaliteet on aastate jooksul välja kujunenud.

Meie teenuste nimekiri on lai, tutvu lähemalt:

Koristus: kontorite, korterite, kaubandus-, tootmishoonete ja teiste pindade koristamine,
Puhastusteenused: akende, vaipade, põrandate, tulekahjustuste, ehitusprahi ja muu vajaliku puhastus.

Kontakteeruge meie spetsialistidega, leiame teile sobiliku teenuse või puhastusteenuste paketi.

Meie 200 puhastusteenindajat teostavad 300 000 m2 sisepinna ja 100 000 m2 väliterritooriumi hooldus- ja puhastustööd kiirelt ja kvaliteetselt. Jätke puhastusteenused meie hooleks ja tegelege sellega, mis on teile kõige olulisem!

Küsi hinnapakkumist

  Ettevõte ja asukoht

  Kontaktisik

  Telefon

  E-mail

  Soovi kirjeldus

  Go to Top