Vaipade puhastus2023-09-13T11:52:59+03:00

Vaipade puhastus

Küsi hinnapakkumist


  Sisesta kood: captcha

  SPS Grupp pakub vaipkatete kuiva ja keemilist märgpuhastust.

  Büroodes ning kontorites kasutatakse valdavalt põrandal vaipkatteid. Kontori koristuses vajvad vaibad ja vaipkatted lisaks tolmuimejaga koristamisele vähemalt üks või kaks korda aastas keemilist märgpuhastust. Vaipade puhastus eemaldab mustuse, mida silmaga ei näe. Märgpesu eemaldab vaipadelt mustuse, mida ka kõige võimsam ja parem tolmuimeja ei suuda. Pesuainelahus pritsitakse vaipade pinnale ja töödeldakse spetsiaalse puhastusmasinaga. Määrdunud puhastusvesi eemaldatakse veeimuriga ja antakse aega vaiba kuivamiseks. Tulemus on seda väärt – vaibapesu muudab vaiba laitmatult puhtaks.

  Puhastusteenused Tall

  Telli vaipade puhastus Tallinnas meilt, nii on laitmatu tulemus garanteeritud!

  Vaipade keemiline puhastus hoiab ära määrdunud käiguradade tekkimise ning eemaldab mustuse, mis on sügavale vaibakiududesse ladestunud. Regulaarne vaibapesu eemaldab vaibakidudesse ladestunud mustuse, mida tavalise tolmuimejaga eemaldada pole võimalik. Keemilist märgpuhastust teostatakse terve vaiba ulatuses. Üksiku pleki eemaldamisel jääb vaibale puhas laik, mis eritub ülejäänud vaipkattest. Tavaliselt tellitakse keemiline puhastus viimases hädas. Soovitame keemilise puhastuse tellida regulaarselt, sest vanu plekke on keeruline eemaldada. Plekkide tekkimisel soovitame sellega tegeleda võimalikult kiiresti. Eriti oluline on vaipade keemiline puhastus tellida kontorite vaipkatetele, millel on tihe kasutamissagedus. Nii hoiad ära raskesti eemaldatavad plekid ning tagad töötajatele meeldiva töökeskkonna.

  Millest koosneb professionaalne vaipade puhastus?

  • Puhastusaine pihustatakse kangakiududesse ning lastakse mõnda aega toimida.
  • Seejärel töödeldakse vaipa spetsiaalsete vaibapuhastusmasinatega ning loputatakse survepesuri abil.
  • Vajadusel korratakse protseduuri, sissesööbinud plekkide puhul kasutatakse vastavaid pesulahuseid ja plekieemaldeid.
  • Lõpetuseks eemaldatakse liigne loputusvesi veeimuriga.

  Vaipade puhastus Teie kontoris

  Olenevalt vaiba määrdumise astmest ja plekkidest tuleb valida õige meetod ja kemikaalid vaipkatte puhastamiseks. Vaiba märgpesu käigus eemaldatakse vaibast sööbinud mustus, mille tulemusena jääb vaipkate värske, hästi lõhnav ja puhas.

  Millest sõltub teenuse hind?

  Hinna kalkuleerimiseks on vaja teada:

  • Tööde asukoht
  • Vaipkatte arv
  • Vaipkatte suurus

  Küsige oma ettevõttele soodsamat koristuspakkumist

  Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


   Sisesta kood: captcha