Torutööd2024-05-22T15:22:33+03:00

Torutööd

SPS Grupp: Usaldusväärsed torutööd teie ettevõtte jaoks

SPS Grupp on tuntud oma professionaalsuse ja kvaliteedi poolest, pakkudes laia valikut remonttöid, mis hõlmavad kõiki ettevõtte hooldusvajadusi. Üks olulisemaid ja enim nõutud teenuseid, mida SPS Grupp pakub, on torutööd.

Torutööd on äriruumide jaoks kriitilise tähtsusega, tagades veevarustuse ja kanalisatsiooni tõrgeteta toimimise. Järgnevalt toome esile mõned peamised torutööde teenused, mida SPS Grupp oma klientidele pakub.

1. Veevarustuse paigaldamine ja remont

SPS Grupp teostab kvaliteetseid veevarustuse paigaldus- ja remonditöid, tagades, et teie ettevõttes oleks alati puhas ja ohutu joogivesi kättesaadav. Nende teenuste hulka kuuluvad:

  • Uute veetorude paigaldus: Uute hoonete ja renoveeritavate objektide veevarustussüsteemi ehitus.
  • Lekete tuvastamine ja parandamine: Kiire ja tõhus leketega tegelemine, et vältida veekahjustusi ja veekadu.
  • Torude isolatsioon: Torude soojustamine külmumise ja energia kaotuse vältimiseks.

2. Kanalisatsioonitööd

Kanalisatsioonitööd on hädavajalikud igas hoones, et tagada heitvete tõrgeteta ärajuhtimine. SPS Grupp pakub:

  • Kanalisatsioonitorude paigaldus ja asendamine: Vanade kanalisatsioonitorude vahetamine uute ja vastupidavamate vastu.
  • Ummistuste eemaldamine: Ummistuste tuvastamine ja kõrvaldamine kaasaegsete seadmetega, et taastada kanalisatsiooni normaalne toimimine.
  • Reoveepumplate paigaldus ja hooldus: Pumplate paigaldus madalal asuvates piirkondades, kus looduslik äravool ei ole võimalik.

3. Küttesüsteemid

Efektiivne küttesüsteem on oluline nii mugavuse kui ka energiatõhususe seisukohalt. SPS Grupp tegeleb:

  • Küttesüsteemi torustiku paigaldus ja remont: Uute küttesüsteemide torustiku paigaldus ning olemasolevate süsteemide remont ja hooldus.
  • Radiaatorite ja põrandakütte paigaldus: Erinevate küttelahenduste paigaldus, et tagada ühtlane soojus ja energiasäästlikkus.

SPS Grupp pakub terviklikku lahendust kõikidele torutöödega seotud vajadustele, alates paigaldamisest ja remondist kuni hoolduse ja puhastamiseni. Meie teenuste lai valik ja pühendumus kvaliteedile teevad meist usaldusväärse partneri, kes suudab lahendada ka kõige keerulisemad torutööde väljakutsed. Olenemata sellest, kas vajate abi veevarustuse, kanalisatsiooni või küttesüsteemiga, SPS Grupp on alati valmis pakkuma parimat võimalikku teenust.

SPS Grupp pakub terviklikku lahendust kõikidele torutöödega seotud vajadustele, alates paigaldamisest ja remondist kuni hoolduse ja puhastamiseni.

Meie teenuste lai valik ja pühendumus kvaliteedile teevad meist usaldusväärse partneri, kes suudab lahendada ka kõige keerulisemad torutööde väljakutsed. Olenemata sellest, kas vajate abi veevarustuse, kanalisatsiooni või küttesüsteemiga, SPS Grupp on alati valmis pakkuma parimat võimalikku teenust.

Küsige oma ettevõttele soodsat torutööde pakkumist

Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


    Sisesta kood: captcha