Remonditeenused Tallinnas2024-05-22T15:14:42+03:00

Remonditeenused Tallinnas

SPS Grupp teostab kõiki remonttöid, mida ettevõtte käimas hoidmiseks on vaja.

Meie eesmärgiks on parim kvaliteet ja lubadustest kinnipidamine. Me ei tee ühelgi objektil kvaliteedis järeleandmisi ning teostame töid põhimõttel nagu teeks seda oma kodus. Meile on kõige tähtsam rahulolev klient, kes julgeks meid ka teistele soovitada.

Torutööd

Elektritööd

Betoonitööd

Katuse remont

Lammutustööd

Plaatimistööd

Siseviimistlus

Garderoobid

Ventilatsioon

Sanitaarremont

Torutööd:

 • Hõlmab kõike alates kraanide ja duššide paigaldamisest kuni torustiku probleemide diagnoosimise ja parandamiseni. Oluline on regulaarselt torutöid teostada, et vältida lekkeid ja muid probleeme.

Vaata lisaks >>

Elektritööd:

 • Hõlmab pistikupesade, lülitite ja valgustite paigaldamist ja parandamist, samuti elektrisüsteemide hooldust ja remonti. Elektritööd peaks alati tegema litsentseeritud elektrik.

Vaata lisaks >>

Betoonitööd:

 • Hõlmab betoonplaatide, vundamentide ja muude betoonkonstruktsioonide ehitamist ja remonti. Betoonitööd on sageli osa suurematest renoveerimisprojektidest, näiteks lisade või garaažide ehitamisest.

Vaata lisaks >>

Katuse remont:

 • Hõlmab katusekatete paigaldamist, parandamist ja vahetamist, samuti vihmaveetorude hooldust. Tugev ja veekindel katus on hädavajalik.

Vaata lisaks >>

Lammutustööd:

 • Hõlmab seinte, põrandate ja lagede eemaldamist. Lammutustööd tehakse sageli enne uute renoveerimistööde alustamist.

Vaata lisaks >>

Plaatimistööd:

 • Hõlmab plaatide paigaldamist põrandatele, seintele ja töötasapindadele. Plaadid on vastupidav ja stiilne põranda- ja seinakattematerjal.

Vaata lisaks >>

Siseviimistlus:

 • Hõlmab maalimist, tapeetimist, põrandate paigaldamist ja muid viimistlustöid. Siseviimistlus aitab teil luua soovitud välimuse.

Vaata lisaks >>

Garderoobid:

 • Hõlmab kohandatud kappide ja hoiuruumide projekteerimist ja paigaldamist. Funktsionaalne ja stiilne garderoob aitab teil oma asju korras hoida.

Vaata lisaks >>

Sanitaarremont:

 • Hõlmab ruumide renoveerimist. Sanitaarremont võib olla suurepärane viis oma ettevõttes uue hingamise tekitamiseks.

Vaata lisaks >>

Ventilatsioonitööd:

 • Hõlmab õhutus- ja konditsioneerisüsteemide paigaldamist, parandamist ja hooldust. Hea ventilatsioon on iga töökoha jaoks hädavajalik.

Vaata lisaks >>

Õigete töövõtjate leidmine on teie renoveerimisprojekti edu tagamiseks ülioluline.
SPS Grupp on abiks kõikvõimalike parendustööde juures.

Mida võtta arvesse enne remonditööde planeerimist

1. Töökeskkonna hindamine:

Enne remonditööde alustamist on oluline hinnata oma praegust töökeskkonda. Mõelge järgmistele küsimustele:

 • Kas teie töötajad kurdavad ebamugavuse või ergonoomiliste probleemide üle?
 • Kas teie kontor on funktsionaalne ja töökorras?
 • Kas teie töökeskkond peegeldab teie brändi identiteeti ja väärtusi?

2. Teie vajadustele vastavate remonditööde valimine:

Oluline on valida remonditööd, mis vastavad teie ettevõtte spetsiifilistele vajadustele. Mõned levinumad remonditööd ettevõtetele hõlmavad järgmist:

 • Kontoriruumide renoveerimine: See hõlmab seinte, põrandate ja lagede värvimist, uute põrandakatete paigaldamist ja uute valgustite paigaldamist.
 • Vaheseinte paigaldamine: See aitab luua privaatsemaid ja funktsionaalsemaid tööruume.
 • Mööbli ja varustuse uuendamine: Uued töölauad, toolid ja kappide aitavad luua mugavama ja ergonoomilisema töökeskkonna.
 • Elektrisüsteemide uuendamine: See tagab, et teie kontoril on piisavalt pistikupesasid ja valgustust ning et teie elektrisüsteem on ohutu.
 • Tehnoloogiainfrastruktuuri uuendamine: See hõlmab arvutivõrkude, Wi-Fi ja telefonisüsteemide uuendamist.

3. Kvalifitseeritud töövõtja leidmine:

Oluline on leida usaldusväärne ja kogenud töövõtja, kes suudab teie remonditööd õigeaegselt ja eelarve piires ära teha. Küsige oma sõpradelt ja perekonnalt soovitusi, lugege veebiarvustusi ja veenduge, et kontrollida iga töövõtja litsentse ja kindlustust.

4. Remonditööde planeerimine ja ajastamine:

Remonditööde planeerimisel on oluline arvestada oma ettevõtte igapäevaste toimingutega. Võimalik, et peate töö ajal ajutiselt mõned oma kontori osad sulgema või oma töötajad kodus tööle saatma.

5. Suhtlemine oma töötajatega:

Oluline on hoida oma töötajaid remonditööde käigus kursis. Teavitage neid tööde eeldatavast kestusest, võimalikest häiretest ja kõigist muudatustest, mis võivad mõjutada nende tööd.

Remonditööd võivad olla teie ettevõttele märkimisväärne investeering, kuid need võivad kaasa tuua ka mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Suurenenud töötajate tootlikkus: Mugavas ja inspireerivas töökeskkonnas töötavad töötajad tõenäolisemalt produktiivsemalt.
 • Paranenud töötajate moraal: Hea töökeskkond aitab kaasa töötajate rahulolule ja lojaalsusele.
 • Tugevam brändi identiteet: Teie töökeskkond peaks peegeldama teie brändi väärtusi ja identiteeti, mis aitab luua positiivset ettekujutust teie ettevõttest.

6. Remondikulude haldamine:

Remonditööde planeerimisel on oluline koostada eelarve ja jälgida kulusid. Veenduge, et saaksite kõikide tööde kohta hinnapakkumised ja arved ning pidage kinni oma eelarvest.

7. Remonditööde kvaliteedi tagamine:

Oluline on tagada, et kõik remonditööd tehakse kvaliteetselt ja vastavalt kehtivatele ehitusnormidele. Jälgige tööd hoolikalt ja teatage oma töövõtjale kõikidest probleemidest, mida te märkate.

8. Remonditööde järelhooldus:

Pärast remonditööde lõpetamist on oluline teha järelhooldus. See hõlmab veenduda, et kõik tööd on õigeaegselt ja korrektselt tehtud, ning parandada kõik võimalikud vead või puudused.

Remonditööd võivad olla keeruline protsess, kuid õige planeerimise ja ettevalmistusega saab luua mugava, funktsionaalse ja inspireeriva töökeskkonna, mis aitab teie ettevõttel edukas olla.

Lisaks ülaltoodule on oluline arvestada ka järgmiste teguritega:

 • Teie ettevõtte suurus ja tööstusharu: Teie remonditööde ulatus ja maksumus sõltub teie ettevõtte suurusest ja tööstusharust. Näiteks vajab suur tehnoloogiaettevõte tõenäoliselt ulatuslikumaid remonditöid kui väike jaemüüja.
 • Teie ettevõtte tulevikuplaanid: Kui plaanite oma ettevõtet tulevikus laiendada, on oluline veenduda, et teie remonditööd oleksid paindlikud ja mahutaksid tulevast kasvu.
 • Seaduslikud ja regulatiivsed nõuded: Enne remonditööde alustamist on oluline veenduda, et teie ettevõte vastab kõikidele kehtivatele seadustele ja eeskirjadele.

Remonditööd on suurepärane võimalus oma ettevõtet uuendada ja luua töökeskkond, mis aitab teie töötajatel edukad olla.
Õige planeerimise ja ettevalmistusega saab luua töökeskkonna, mille üle te uhke olete.

Küsige oma ettevõttele soodne remondipakkumine

Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


  Sisesta kood: captcha