ISO sertifikaadid2023-05-24T15:04:08+03:00

ISO sertifikaadid

ISO sertifikaadid on meie kvaliteedi tunnuseks. SPS grupp on üks väheseid Eesti ettevõtteid puhastuse alal, kes tegutseb rahvusvaheliste kvaliteedi- ja keskkonnastandardite ISO 9001 ja ISO 14001 reeglite järgi.

SPS Grupp ISO sertifikaadid
SPS Grupp ISO certificates

ISO 9001

ISO 9001 standardi põhimõtete rakendamine aitab tõsta SPS Grupp OÜ´s töö tulemuslikkust kliendikesksuse, protsessikeskse ja süsteemse juhtimise, inimeste kaasamise, süsteemi pideva parendamise ja faktidel põhineva otsustamisprotsessi läbi. Sertifitseeritud tegevusalad: kinnisvara hooldamine ja haldamine, jäätmekäitlus, haljastus- ja heakorratööd, koristusteenused ja puhastusteenused.

ISO 14001

Standard määratleb nõuded keskkonda mõjutavate toodete, tegevuste ja teenuste kindlaksmääramiseks, ohjamiseks ja jälgimiseks, samuti kogu süsteemi juhtimiseks ja täiustamiseks.

SPS Grupp OÜ juhtimissüsteem on tunnistatud Bureau Veritas, Rahvusvaheline Juhtimissüsteemide Audiitorite poolt vastavaks kvaliteedijuhtimissüsteemi standardite ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardite ISO 14001 nõuetele.

Küsige oma ettevõttele soodsamat koristuspakkumist

Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


    Sisesta kood: captcha