Suitsu- ja tulekahjustuste puhastamine

Küsi hinnapakkumist

  Kontaktisik

  Telefon

  E-mail

  Soovi kirjeldus

  SPS Grupp OÜ suitsukahjustuste ja tulekahjustuste puhastamine on meie tegevusaastate jooksul hõlmanud erinevaid ettevõtteid.

  Meie tegevus sisaldab tööd suitsu- ja tulekahjustustega kaubaladudega, tehase ruumidega, garaažidega, töökodadega, jaemüügipunktidega, köökidega, tootmisaladega, pubidega, restoranidega, kodude ja kontoritega.

  Meie teenused sisaldavad tulekahju poolt kahjustatud varude, kaupade või sisustuse puhastamist ning inventari, seadmete, tehaste ja pindade taastamist, kui see on võimalik.

  SPS Grupp OÜ-s mõistame terve rida küsimusi, mis on seotud tulekahju tagajärgedega, suitsukahjustuste ja tulekahjustuste puhastamine tegevusega, keemiliste protsessidega, mis võivad kahjustada ja saastada pinda, kui püütakse tule- ja suitsu tekitatud kahjustusi likvideerida.

  Tule- ja suitsukahjustustega keskkonnad on väga ohtlikud, kuna neis võib olla palju mürkaineid ja seetõttu on tutvumine nende objektidega lähemalt on väga oluline.

  Objekti ülevaatus ning sellega seonduvad kulud

  SPS Grupp OÜ teostab mistahes tööde puhul alati objekti ülevaatuse. Seejärel koostatakse koostöös kliendiga „Tööde graafik”, et anda vajadusel soovitusi ning koostada tellimustööde graafik. Tööde graafiku põhjal on võimalik fikseerida tööde põhimaksumus ning selles on kindlalt määratletud erinevad tööde piirangud ilma varajatud lisadeta ning mistahes erandid määratletakse selgelt.

  Kõik täiendavad puhastusega seotud esemed, mis ei ole määratletud või millega vaatluse ajal ei ole kokku lepitud, hinnatakse individuaalselt, taas põhmaksumuse baasil.

  Miks kasutada meie Suitsukahjustuste ja tulekahjustuste puhastamine teenust, kui tegemist on ainult puhastustöödega?

  Kui sageli oled kokku puutunud töövõtjaga, kes tuleb objektile ilma sobiva dokumentatsioonita või selgete juhisteta, kellel pole sobivaid seadmeid ega korrektseid kaitsevahendeid tööks. Lubame teile, et teostame sulle vajalikud tööd turvaliselt, professionaalselt ja efektiivselt, hea juhtimise ja järelvalvega.

  Tegemist on kaasaegse infoga suitsukahjustuste ja tulekahjustuste puhastamine teenuse kohta tänapäeval.

  Küsi hinnapakkumist

   Kontaktisik

   Telefon

   E-mail

   Soovi kirjeldus

   Go to Top