Suitsu- ja tulekahjustuste puhastamine2023-09-13T12:05:33+03:00

Suitsu- ja tulekahjustuste puhastamine

Küsi hinnapakkumist


  Sisesta kood: captcha

  SPS Grupp OÜ suitsu- ja tulekahjustuste puhastamine on meie tegevusaastate jooksul hõlmanud erinevaid ettevõtteid.

  Meie tegevus sisaldab tööd suitsu- ja tulekahjustustega kaubaladudega, tehase ruumidega, garaažidega, töökodadega, jaemüügipunktidega, köökidega, tootmisaladega, pubidega, restoranidega, kodude ja kontoritega.

  Meie teenused sisaldavad tulekahju poolt kahjustatud varude, kaupade või sisustuse puhastamist ning inventari, seadmete, tehaste ja pindade taastamist, kui see on võimalik.

  Koristusfirmas SPS Grupp lahendame terve rida küsimusi, mis on seotud tulekahju tagajärgedega, suitsukahjustuste ja tulekahjustuste puhastamine tegevusega, keemiliste protsessidega, mis võivad kahjustada ja saastada pinda, kui püütakse tule- ja suitsu tekitatud kahjustusi likvideerida.

  Tule- ja suitsukahjustustega keskkonnad on väga ohtlikud, kuna neis võib olla palju mürkaineid ja seetõttu on tutvumine nende objektidega lähemalt on väga oluline.

  Objekti ülevaatus ning sellega seonduvad kulud

  SPS Grupp OÜ teostab mistahes tööde puhul alati objekti ülevaatuse. Seejärel koostatakse koostöös kliendiga „Tööde graafik”, et anda vajadusel soovitusi ning koostada tellimustööde graafik. Tööde graafiku põhjal on võimalik fikseerida tööde põhimaksumus ning selles on kindlalt määratletud erinevad tööde piirangud ilma varajatud lisadeta ning mistahes erandid määratletakse selgelt.

  Kõik täiendavad puhastusega seotud esemed, mis ei ole määratletud või millega vaatluse ajal ei ole kokku lepitud, hinnatakse individuaalselt, taas põhmaksumuse baasil.

  Miks kasutada meie Suitsukahjustuste ja tulekahjustuste puhastamise teenust?

  Kui sageli oled kokku puutunud töövõtjaga, kes tuleb objektile ilma sobiva dokumentatsioonita või selgete juhisteta, kellel pole sobivaid seadmeid ega korrektseid kaitsevahendeid tööks. Lubame teile, et teostame sulle vajalikud tööd turvaliselt, professionaalselt ja efektiivselt, hea juhtimise ja järelvalvega.

  Tegemist on kaasaegse infoga suitsukahjustuste ja tulekahjustuste puhastamise teenuse kohta tänapäeval.

  Küsige oma ettevõttele soodsamat koristuspakkumist

  Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


   Sisesta kood: captcha