ˇ

Uue maine loob fassaadipesu

Uue maine loob fassaadipesu

Küsi hinnapakkumist

  Kontaktisik

  Telefon

  E-mail

  Soovi kirjeldus

  Fassadipesu – kuidas ja miks vajab puhastamist

  Fassaadipesu tuleks korrapäraselt teha iga 4 kuni 5 aasta tagant. Pesu vajab tihti töötlust sobivate kemikaalidega kui ka kuumavee survepesu mis eemaldavad teatud liiki fassaadidele kogunenud mustust- mõned näited mustusest: vetikad ja seenelised mille koosmõjul tekivad rohekad – hallikad laigud ja alad fassaadidele, tavapärane tolm ja mustus.

  Inimtegevusest tekkiv määrdumine ja grafiti. Lisaks mõjutab mustuse ja vetikate levikut maja asukoht ja päiksevalgus mis on fassaadidele kahjulikud oma UV kiirgusega.

  Fassaadipesu pikendab fassaadi eluiga ning säilivust. Pesemine vajab peale pesemist kaitsetöötlust, mis ei lase fassaadile tekkida nii kiiresti vetikate ja seeneliste kolooniat.

  Fassaadipesu kasutatakse ka eeltööna ennem fassaadide värvimist ja puhastamist.

  Ühtlasi mainime ära, et mida tumedam on fassaad seda paremini paistab sealt välja ka mustus ja tolm. Seega tuleb ja on ühtlasi mõistlik tumedamat fassaadi puhastada tihedamalt kui heledat fassaadi.

  Fassaadipesu ja usaldusväärsus

  Fassaadipesu ja puhastamine sõltub materjali tüübist, millest fassaad on valmistatud. Peaksite palkama kogemustega professionaalse ettevõtte, mis on spetsialiseerunud fassaadide puhastamisele. Tagame, et kasutame teie hoone jaoks õigeid puhastusvahendeid ja seadmeid ja seetõttu ei kahjusta puhastusprotsess teie hoone fassaadi. Ühtlasi arvestame sellega, et hoone ümbrus jääks ka pärast fassaadipesu ja puhastamist korda.

  Kõrgekvaliteediline fassaadipesu

  Meie töötajatel on puhastamise alal vajalik väljaõpe ja pikaaegsed teadmised. Lisaks tunneme turu uuemaid puhastusvahendeid ja muid tipptasemel uuendusi. Seetõttu pakume teile oma meeskonnaga kõrge kvaliteedilist fassaadipesu ja puhastamise teenust.

  Kogemused

  Oleme puhastustöid töid teinud üle 15 aasta. Oleme puhastanud tuhandeid ruutmeetreid fassaade ja sellepärast teame, mida kliendid meilt ootavad ja millise tulemuse kinnisvara puhastamine annab.

  Konkurentsivõimeline hinnakujundus

  Teeme teile alati pärast objektikülastust hinnapakkumise, kuhu ei ole peidetud varjatuid kulutusi. Kuna oleme fassaadide puhastust teinud aastaid siis saame omalt poolt kinnitada, et meie hinnad on konkurentsivõimelised.

  Tähelepanelikud ja usaldusväärsed töötajad

  Koolitame oma pikaaegseid töötajaid järjepidevalt, et tagada klientidele hea ja korralik puhastusteenus.

  Küsi hinnapakkumist

   Kontaktisik

   Telefon

   E-mail

   Soovi kirjeldus

   Go to Top