Fassaadipesu2024-03-14T18:53:39+03:00

Uue maine loob fassaadipesu

Uue maine loob fassaadipesu

Küsi hinnapakkumist


  Sisesta kood: captcha

  Fassadipesu – kuidas ja miks vajab puhastamist

  Fassaadipesu tuleks korrapäraselt teha iga 4 kuni 5 aasta tagant. Fassaadid vajavad töötlust sobivate kemikaalidega kui ka kuumavee survepesu, mis eemaldab  fassaadidele kogunenud mustuse. Mõned näited mida fassaadidel puhastatakse:

  • Üldine tolm ja mustus.
  • Vetikad ja seenelised mille koosmõjul tekivad rohekad, hallikad laigud,
  • Inimtegevusest tekkiv määrdumine ja grafiti.

  Lisaks mõjutab mustuse ja vetikate levikut maja asukoht ja päiksevalgus mis on fassaadidele kahjulikud oma UV kiirgusega.

  Fassaadipesu pikendab fassaadi eluiga ning säilivust. Pesemise järgselt vajab fassaad ka kaitsetöötlust. See ei lase nii kiiresti vetikate ja seeneliste kolooniaid uuesti  uuesti tekkida.

  Fassaadipesu kasutatakse ka eeltööna enne fassaadide värvimist ja puhastamist.

  Ühtlasi mainime ära, et mida tumedam on fassaad seda paremini paistab sealt välja ka mustus ja tolm. Seega tuleb ja on ühtlasi mõistlik tumedamat fassaadi puhastada tihedamalt kui heledat fassaadi.

  Fassaadipesu ja usaldusväärsus

  Fassaadipesu ja puhastamine sõltub materjali tüübist, millest fassaad on valmistatud. Peaksite palkama kogemustega professionaalse ettevõtte, mis on spetsialiseerunud fassaadide puhastamisele. Tagame, et kasutame teie hoone jaoks õigeid puhastusvahendeid ja seadmeid ja seetõttu ei kahjusta puhastusprotsess teie hoone fassaadi. Ühtlasi arvestame sellega, et hoone ümbrus jääks ka pärast fassaadipesu ja puhastamist korda.

  Kõrgekvaliteediline fassaadipesu

  Meie töötajatel on puhastamise alal vajalik väljaõpe ja pikaaegsed teadmised. Lisaks tunneme turu uuemaid puhastusvahendeid ja muid tipptasemel uuendusi. Seetõttu pakume teile oma meeskonnaga kõrge kvaliteedilist fassaadipesu ja puhastamise teenust.

  Kogemused

  Oleme puhastustöid töid teinud üle 15 aasta. Oleme puhastanud tuhandeid ruutmeetreid fassaade ja sellepärast teame, mida kliendid meilt ootavad ja millise tulemuse kinnisvara puhastamine annab.

  Konkurentsivõimeline hinnakujundus

  Teeme teile alati pärast objektikülastust hinnapakkumise, kuhu ei ole peidetud varjatuid kulutusi. Kuna oleme fassaadide puhastust teinud aastaid siis saame omalt poolt kinnitada, et meie hinnad on konkurentsivõimelised.

  Tähelepanelikud ja usaldusväärsed töötajad

  Koolitame oma pikaaegseid töötajaid järjepidevalt, et tagada klientidele hea ja korralik puhastusteenus.

  Küsige oma ettevõttele soodsamat koristuspakkumist

  Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


   Sisesta kood: captcha