Diivanite puhastus ja muu pehme mööbli puhastus2023-09-13T11:47:16+03:00

Diivanite puhastus ja muu pehme mööbli puhastus

Küsi hinnapakkumist


  Sisesta kood: captcha

  Diivanite, toolide, nahkmööbli puhastamine

  Pehme mööbli puhastus mõjutab kogu ruumi üldmuljet ja alateadlikult ka meie meeleolu. Pehmemööbli igapäevane kasutamine toob paraku kaasa määrdumise. Samuti koguneb pehmesse mööblisse palju väikeseid tolmuosakesi, mida ei ole võimalik nii kergelt eemaldada. Seetõttu on regulaarne toolide, diivanite puhastus oluline. Telli pehme mööbli puhastusteenus meie käest!

  Tavavahend pehmet mööblit puhtaks ei tee

  Pehme mööbli puhastamine kodus või kontoris jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt ja toolidelt kätte saada – mööbli puhastamine saadaolevate kemikaalidega jätab kemikaali mööblile ja seda koos mustusega. Seetõttu tuleb diivani keemiline puhastus tellida alati professionaalide käest. Diivanite keemiline puhastus möödub mängleva kiirusega koos SPS Grupiga.

  Pehme mööbli puhastus – tööprotsess

  Pehme mööbli, eelkõige diivani puhastus, on keeruline ja aeganõudev. Puhastamine annab alati parima tulemuse õigete vahendite kasutamine.
  Mööbli ja kontoritoolide puhastamine on imelihtne spetsiaalse tekstiilipuhastusainega ning tolmu- ja veeimejaga.

  Pehme mööbli puhastamine toimub järgmiselt:

  1. Mööblile või toolile lastakse puhastusmasinast spetsiaalne tugevatoimeline tekstiilipuhastusaine, mis tungib sügavale tekstiilikangasse,
  2. Seejärel imetakse see vee- ja tolmuimejaga välja nii, et tulemus on perfektne ja tulemus laitmatult puhas. Pehme mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal,
  3. Vajadusel korratakse protseduuri, et saavutada maksimaalne tulemus.

  Diivanipuhastus on meie abiga kiire ja lihtne!

  Diivani puhastus – kuivamine

  Määrdunud puhastusvesi eemaldatakse töökäigus, pärast seda jääb pind kergelt niiskeks. Kui tuba on hästi ventileeritud, kuivab diivan kiiremini. Kui majas ventilatsioon puudub, võtab diivani kuivamine märksa kauem aega.

  Puhastamisele kuluv aeg

  Keskmise diivani puhastamine ei võta rohkem aega kui 30 minutit, sõltuvalt kui määrdunud diivaniga on tegemist. Ka teist liiki pehme mööbli keemiline puhastus kestab keskmiselt pooltundi.

  Nahkmööbli puhastamine ja hooldus

  Nahkmööbli puhastamine ja hooldamine on lihtne, mistõttu kasutatakse nahast mööblit tavaliselt büroodes ja muudes intensiivse kasutusega ruumides. Nahast mööbli puhastamine kodusel teel ja jaekaubandusest saadaolevate vahenditega ei anna siiski kõige paremat tulemust.

  Siinkohal tuleme Teile appi. Nahkmööbli puhastamine, sh nahkdiivani puhastamine teenusena toimub järgnevalt:

  1. Esmalt puhastatakse spetsiaalse ainega mustus nahkmööbli pinnalt,
  2. Seejärel kantakse nahkmööblile hooldusaine, mis aitab ära hoida naha murenemist ja hilisemat mustuse kinnitumist nahapooridesse.

  Küsige oma ettevõttele soodsamat koristuspakkumist

  Teenindame ärikliente Tallinnas ja Harjumaal


   Sisesta kood: captcha