Koristusteenused

Home/Koristusteenused

Küsi hinnapakkumist

  Kontaktisik

  Telefon

  E-mail

  Soovi kirjeldus

  Kirjelda oma soove helistades numbril 662 3328

  Koristusteenused on mõeldud just selleks, et Teid ümbritseks hooldatud ja korrashoitud ruumid ja saaksite rahulikult keskenduda oma põhitegevusele.

  Mis on koristusteenused?

  Need on regulaarsed koristusteenused, mille käigus teostatakse hoone ruumide, nende osade, hoone ning selle juurde kuuluvate osade regulaarset puhastust.

  Regulaarne koristusteenus tagab ruumide meeldiva väljanägemise. Lisaks puhtusele, annavad professionaalselt hooldatud ruumid ettevõttele meeldiva üldmulje ja aitavad luua ohutu ning tervisliku töökeskkonna. Lisaks tavapärasele hooldukoristusele, mida tavaliselt tehakse väljaspool kliendi tööaega, on meie töötajad vajadusel kohal ka päevasel ajal, et likvideerida juhuslikult tekkinud mustus näiteks kaupluse põrandalt, hotelli klaasukselt või büroo kööginurgast.

  Küsi pakkumist
  Saada e-mail
  Helista

  Regulaarne koristusteenus

  Igapäevane valve-ja hoolduskoristus on eriti efektiivne, kui teha regulaarselt ka teisi puhastus- ja koristustöid: aknapesu, erinevate põrandakatete süvapesu, kaitseainega katmist, suurpuhastustöid. Koristusteenuses võib sisalduda ka lillede hooldus, erinevate tekstiilmaterjalide puhastus ja pesemine, hügieenitarvikute (tualettpaber) tellimine ja paigaldus, porivaipade vahetus ning putukatõrje.

  Hoolduskoristus ehk koristusteenus jaguneb järgmisteks alamvaldkondadeks:

  Kontori koristus

  Kontori puhtus on iga endast lugupidava ettevõtte visiitkaardiks. Korras ning hästi lõhnav töökeskkond jätab klientidele meeldiva esmamulje ning hoiab kõrgel töötajate motivatsiooni. Esimese asjana koostame ettevõttele tasuta koristusteenuse analüüsi.

  Vaata lisaks

  Tootmishoonete koristus

  Tootmishoonete koristus toob meie klientideks erinevad jahe-ja külmlaod ning tavatingimustele vastavad logistikalaod. Oleme pikaajalisemas koostöös paljude Eestis juhtival kohal olevate värske kauba ning tavakauba import –ja eksportijatega.

  Vaata lisaks

  Kaubanduspindade koristus

  Kaubanduspindade koristus hoiab Teie poe puhtana ja parandab ka klientide kogemust Teiega suhtlemisel. Säravad põrandad, puhtad vaibad, puhas WC, korras panipaigad ja hooldatud nurgatagused – see kõik kujundab kliendi arvamust.

  Vaata lisaks

  Millal on õige aeg tellida koristusteenused?

  • Sinu bürooruumide pindala ületab juba 200 m2
  • Kui koristuse sagedus on rohkem kui 2 korda nädalas
  • Kui sa ei ole rahul puhastuse kvaliteediga ja koristaja ei ole läbinud vastavat koolitust
  • Kui koristaja on tihti haige ja sa ei leia tema asemele kiiresti uut inimest
  • Kui sa ei soovi tellida eraldi eripuhastustöid (akende pesu, PVC süvapesu ja vahatamine, vaipkatte keemiline pesu, pehmemööbli keemiline pesu jne.)

  Kuidas edasi tegutseda

  Kui üks nendest väidetest on sinu jaoks oluline, siis on aeg otsida välja puhastusfirma telefoninumber. Pakkumise võtmiseks on vaja teada vaid oma ruumide pindala ja soovitud koristuse sagedust nädalas (meie soovitame siiski 3-5 korda nädalas) Helistage meile 6623328 või kirjutage info@spsgrupp.ee ja lepime kokku sulle sobiva aja kohtumiseks Sinu büroos. See võtab aega maksimaalselt 15 – 20 minutit, mille käigus vaatame üle koristatavad ruumid, kuulame ära probleemid/soovid, anname nõu ja leiame sobiva lahenduse.

  Varsti saadame hinnapakkumise, mis sisaldab sinu kontori hoolduskoristuse igapäevaseid töövõtteid, koristuse teostamise sagedust (nt. 5 korda nädalas) ja ka hoolduskoristusteenuse igakuist maksumust.

  Peale lepingu sõlmimist jäävad kõik puhastusega seotud mured juba meie hooleks.

  Lõpetuseks mine tee omale tass teed või kohvi ja mõtle asja üle järele. Hoolduskoristusteenuse tellimine ei olegi nii keeruline ja raske et seda igapäevaselt edasi lükata.

  Küsi hinnapakkumist

   Kontaktisik

   Telefon

   E-mail

   Soovi kirjeldus

   Kirjelda oma soove helistades numbril 662 3328
   Go to Top