Kes on nr.1 koristusteenuste pakkujad maailmas?

Kes on nr.1 koristusteenuste pakkujad maailmas. Tõenäoliselt arvavad paljud, et professionaalsed koristusteenused on igav, alandav, ebainspireeriv, üksluine ja kahtlemata põnevusevaba. Me võime tõestada, et te eksite.

Kas olete kunagi uurinud, kui paljude populaarsete tegelaste jaoks on koristusteenused muutunud kinnisideeks ja nad on selle poolest kuulsad? JLO sai sellega hakkama, Roselyn Sanchez sai samuti hakkama ja isegi jumal oli kunagi koristaja (lugege lihtsalt edasi), rääkimata kõigi aegade ühest jumaldatuimast Disney printsessist. Päriselus võivad sellised peategelased olla elupäästjad, kui käes on koristustööde või muude tülikate toimetuste aeg. See on üks peamisi põhjusi, miks oleme koostanud selle nimekirja nii erinevatest, kuid võrdselt väärtuslikest tegelastest, ilma kelleta poleks koristusteenused nii lõbusad. Nemad ongi nr.1 koristusteenuste pakkujad.

 

Monica Geller, “Sõbrad”

Me suundume tagasi 90ndatesse, sest missugune oleks see koristamisega seotud nimekiri, kui Monica Geller sellest välja jääks?! Sõprade viimane osa oli eetris rohkem kui kümme aastat tagasi, kuid seda imelist jõuku on võimatu unustada. Lõppude lõpuks oli see sari hiljem paljude telesaadete inspiratsiooniallikaks, mõjutas nii moodi, soenguid kui ka meie elu, kuigi keegi ei mõistnud, kuidas see jäljendamatu sõpruskond sai endale lubada elada ühes maailma kõige kallimas linnas, ilma et neil oleks stabiilset töökohta või elukutset…

Tuletame meelde mõningaid Monica Gelleri parimaid hetki, sest kui tahame puhtust täpselt hinnata, peaks see käima järgmiselt: puhas – puhtam – kõige puhtam – Monica puhas.

Mr Muscle bränding

Kui veetsite 90ndate alguses palju aega teleri ees, pole mingit võimalust, et olete Mr Muscle’i reklaamidest ilma jäänud. Kes võiks unustada selle kõhna ja nõrga välimusega mehe valgetes sokkides ja bokserites, et värviga kokku sobitada. Tema on see, kes õpetas meile, et puhastamise puhul ei ole kõhulihased tähtsad – lõppude lõpuks on kõige jaoks olemas Mr Muscle. Ja kuigi bränd kasutab tänapäeval multifilmilihaste superkangelast oma firmareklaamides, ei unustata närust kutti kunagi.

Nautige originaali nende kahe videoga, mis on pärit otse möödunud aastatuhandest.

Mr Clean bränding

Kuna oleme teema avanud telereklaamidega, tuletagem meelde veel üht – alati naeratavat Mr Cleani. Selle Arnold Schwarzeneggeri sarnase kehamassi päritoluga kiilaspäise augustatud keskealise mehe saladus on üsna küsitav. Mõned peavad teda džinniks, teised usuvad, et ta on meremees, kuid lugu, mis röövis meie südamed, on lugu kõige armsama beebiga, kes jäeti taluniku ukse taha. Poisist kasvas üles telestaar, mis on ekraanil juba aastast 1958 (tõeliselt muljetavaldav, kas pole). Seda me nimetamegi põnevaks karjääriks. Me mõtleme, miks pole stsenaariumi, mille kohaselt Mr Clean oleks tegelikult mingisugune vampiir, kuna ta pole aastakümneid päevagi vananenud…

Üks kõigi aegade äratuntavamaid koristajaid on aga tõeliselt inspireeriv eeskuju meile kõigile SPS Grupis.

Ja kui olete kunagi mõelnud, siis Mr Cleani eesnimi on Veritably (Tõesti). Ta sai selle 1962. aastal kampaania “Give Mr Clean a First Name” ajal.

On tehtud kümneid ja kümneid reklaame, mille peaosas on Mr Clean, kuid me valime ainult ühe…

Tuhkatriinu – printsess, kes kipub oma klaassussid ära kaotama

Aah, Tuhkatriinu – üks kõigi aegade armastatumaid Disney printsesse. Rahvajutul on olnud nii palju tõlgendusi peaaegu igal pool maailmas (v.a võib-olla põhjapoolus), kuid vendade Grimmide versioon, mida oleme kuulnud väiksena, ilmus 1812. aastal nende rahvajutukogumikus “Grimmid”. Muinasjutud”. Siis võttis Disney selle kasutusele ja ülejäänud on ajalugu, nagu öeldakse. Sellest ajast saadik on tehtud arvukalt tele-, teatri- ja täispikki filmiversioone, mis kõik põhinevad algupärasel lool, kuid 1950. aastal ellu astunud versioon on kindlasti kõige äratuntavam.

Tuhkatriinu on teine ametlik Disney printsess, kellele eelneb vaid Lumivalgeke ja ta on aastakümneid olnud eeskujuks noortele tüdrukutele kogu maailmas (kuigi tänapäeval nõustuvad paljud tema “hea” mõjuga kasvava põlvkonna seas eriarvamusele jääma – aga jätan need praegu kõrvale).

Oleme üsna kindlad, et see suurepärane daam on üks peamisi põhjuseid, miks nii paljud väikesed tüdrukud tunnevad end emade abistamisel põnevil.

Kerime selle videoga mõned lapsepõlvemälestused tagasi.

Proua Doubtfire

Robin Williams – kindlasti üks Hollywoodi armastatumaid staare, kellest oleme kahjuks ilma jäänud… Mees, kes kandis alati näol suurt säravat naeratust, sai masendusest võitu… Aga kui vaadata helgemat poolt, siis ta teeb seda alati. Alates “Good Morning, Vietnam” kuni “Patch Adams” ja “Good Will Hunting” kuni Aladdini džinni hääle ja tema tegelaskujuni filmis “Jumanji” oli ta alati tähelepanuväärne.

Te juba teate tegelase nime, mida me silmas peame ja see on jäljendamatu Mrs Doubtfire. Filmiajalugu on täis näitlejaid, kes mängisid vastassugupoolt, kuid päris vähesed neist on sama head kui Robin Williamsi osatäitmine selles klassikalises 90ndate perekomöödias.

Ja mis puutub puhastusteenustesse – pidage meeles seda ühte kindlat filmistseeni.

Mary Poppins

Jah, jah, me kõik teame, et tehniliselt on Mary Poppins lapsehoidja – täpsemalt maailma parim lapsehoidja. Ta teab, kuidas aeg-ajalt natuke maagiat kasutada ja mõistab lindude ja lillede keelt (mida me kõik kunagi oskasime, kuid ilmselt unustasime üles kasvades, välja arvatud muidugi tema – see teebki Mary erakordseks). Ta viib teid hämmastavatesse seiklustesse ja suudab isegi lennata, ilma et oleks vaja nõiduslikku vaibasõitu. Kuid ärgem unustagem, et just tema õpetas meile, kuidas pakkuda koristusteenust ja samal ajal laulda. Lauluga kipub kõik olema lihtsam (isegi kui sellega ei kaasne üleloomulikke jõude) ja siin on näide, kuidas Mary seda teeb.

WALL-E

Kuna me räägime robotitest, kuidas võiks keegi unustada “WALL-E” südantsulava kohaloleku. Prügikorjaja või mitte, aga ta võitis meid hetkega. Ja kuna tal õnnestus isegi planeet Maa päästa, ei saanud me lihtsalt WALL-E-d sellest mitmekesisest nimekirjast välja jätta.

Lõppude lõpuks ei päästa maailma mitte ilu, isegi mitte armastus, vaid koristamine.

JUMAL või imetlusväärne Morgan Freeman filmis “Bruce Almighty”

Kui näete, et isegi jumal oskab põrandaid pühkida, eriti kui teda mängib suurepärane Morgan Freeman, hakkate ehk mõtlema, miks kõik inimesed näivad pidevalt kurtvat tüütute kodutööde üle, mida nad peavad tegema. Selleks, et näida korralik inimene?

Me ei ütle, et virisemine on kiirtee põrgusse, kuid kuna isegi jumal otsib koristamiseks koostööpartnerit, pole ehk halb mõte otsida omale korralik koristuspartner.

Ja kui soovite meenutada, kuidas Morgan Freeman majahoidjana välja nägi, vajutage esitusnuppu.

Sellesse loendisse saab alati juurde lisada

Loodame, et see artikkel motiveerib teid ka oma firmat helgemaks muutma, kui mitte, siis ärge unustage, et SPS Grupp on teie jaoks ja teie teenistuses. Lõppude lõpuks ühendame me selle kõik – Monica täiuslikkuse, Tuhkatriinu ilu, Mr. Cleani tugevuse. Kõik, mida pead tegema, on hankida hinnapakkumine ja pärast seda puhast tulemust nautida.

PS: Kui olete end piisavalt inspireerinud, et püüda koristajana elatist teenida, on hea teada, et The Suni andmetel kannab maailma kõige paremini tasustatud koristaja nime Liang Zhao Zhang ja ta teenib 190 000 naela aastas töötades igal päeval aastast ja pkskord tegi ta isegi 17-tunniseid vahetusi 18 päeva järjest…

Pidage meeles, et koristustööd ei saa teid tappa, kuid milleks riskida, kui võite hoopis meile oma soovidest teada anda!

Küsi hinnapakkumist


    Sisesta kood: captcha