Professionaalsed puhastusteenused mõjutavad ettevõtte tootlikust

Vähesed meist mõistavad, kuidas puhas töökeskkond võib tõsta meie elukvaliteeti.

SPS puhastusteenused korras laud

Viimase kümnendi jooksul läbi viidud teadusuuringud näitavad, et puhtus soodustab kõiki järgmisi positiivseid muutusi:

  1. Puhas töökoht ja professionaalsed puhastusteenused tõstavad tuju ja aitavad võidelda depressiooniga.

Ajakirja Psycom avaldatud uuringu kohaselt on inimestel, kes tunnevad, et nende töökoht on segamini, suurem väsimus ja depressioon. Meditsiinitöötajate hinnangul leiti, et sellistel inimestel on stressihormooni kortisooli tase kõrgem. Seevastu leiti, et need, kes hoiavad töökoha korras, magavad paremini, söövad paremini, treenivad sagedamini ja neil on hiljem rohkem energiat… Kõik see tähendab positiivsemat meeleolu.

See ei tähenda, et peaksid koristamise oma ajakavasse toppima, kui oled juba stressis ja depressioonis. See täiendav surve võib enesetunnet tegelikult halvendada. Selle asemel soovitavad eksperdid palgata professionaalset puhastusteenust pakkuva koristusfirma.

  1. Uuringu tulemustest selgub, et professionaalsed puhastusteenused parandavad suhteid.

Olenemata sellest, kas töötad koos pereliikmete või kaastöötajatega, võib pahameel tõusta selle üle, kes peaks üldist korda hoidma. See madal pinge kipub aja jooksul kogunema, tekitades lõpuks plahvatusohtlikke olukordi professionaalsete puhastusteenuste puudumise tõttu.

Olgem ausad – enamik meist tahaks lihtsalt oma tööd teha ning mitte tegeleda kõrvaliste asjadega.  Sellises olukorras pole palju vaja, et puhastustööde pärast tüli tekiks. Professionaalse puhastusteenuse abi võib seega töökohas elu paremaks muutuda.

  1. Professionaalsed puhastusteenused on seotud suurenenud tootlikkusega.

Paljud uuringud on näidanud, et visuaalne segadus halvendab keskendumisvõimet. Näiteks ajakirjas Journal of Neuroscience selgus, et kui meie visuaalne ajukoor on ülekoormatud, ei suuda nad enam keskenduda vahetutele detailidele. Lihtsamalt öeldes tähendab see, et kui meie keskkond on kaootiline, ei näe me enam korralikult käsilolevat ülesannet.

Järgmise sammu astumine

Töökoha puhtana hoidmine on üks parimaid viise, kuidas järmisel aastal oma uusaastalubadusi täita. Korrastatud keskkond aitab sul muutuda “uueks”… ja mis kõige parem, puhta töökoha saavutamine on lihtsam kui kunagi varem. Tänapäeval on puhastusteenuste ostmine sama lihtne kui veebis broneerimine aadressilt spsgrupp.ee.

Mida veel oodata? Anna oma töökohale võimalus elu paremaks muuta.