Ära astu ämbrisse – usaldusväärse koristusfirma valimine!

Pärast kiiret otsingut internetis on teil ees võibolla kolm valikut. Aga kuidas korraldada õige koristusfirma valimine, kellele usaldada oma töö ja vaeva tagajärjel tekkima kippuva segaduse korrastamine? Siin on paar head nippi, mida kontrollida.

Mis on olulisemad nüansid, kui on käsil koristusfirma valimine?

Mis on koristusfirma valimisel oluline?

Standardiseeritud puhastusteenused

Võtme komponent koristusfirma valimisel on teada, kas pakutavad puhastusteenused on optimeeritud ja kvaliteedi tagamiseks standardiseeritud. Lapiga ringivehkivate koristajamuttide aeg on läbi. Moodne koristusfirma tegutseb kindlate standardite järgi. Nii saavutatakse ühtlane kvaliteet ning ka töötajad ei pea muretsema, kas nende tegevus vastab normidele.

Koristusfirma valimine – dokumentatsiooni korraldus

Puhastusnõuete järgimiseks on oluline püsivalt kehtestada ja järgida kokkulepitud nõudeid. Näiteks kui ruumi kasutusotstarve muutub, vahetatakse kontori või klassiruumi põrandakate, siis muutub ka selle puhastamiseks kuluv aeg. Tarkvaraprogrammide abil on selliste muutuste elluviimine ja töökoormuse jaotamine puhastusteenuste korraldamisel väga lihtne. Koristusfirma valimisel tasub uurida, kas nende töökorraldus sisaldab tarkvaralahenduste kasutamist.

Ametlikud kontrollid

Ametlik kontrolliprotsess toob esile, millised koristajad väärivad positiivset tagasisidet ja kellele võiks olla kasu lisakoolitusest. Samuti saab kontrolli käigus reaalses elus üle vaadata puhastusteenuste protseduuride efektiivsus. Koristusfirma poolne ametlik kontrolliprotsess on selge näide, kas tegeletakse pigem proaktiivse kui reageeriva teenusega.

Koristusfirma koolitused

Eduka koolituse võti on tagada, et koristusfirma koolitajad tunnevad hästi puhastustööstuse parimaid tavasid. Liiga sageli leiame firmasid, kes ei ole kursis uute, end tõestanud tehnoloogiate ja protseduuridega, kes annavad seejärel oma vananenud teadmised edasi tulevatele koristustöötajatele. See toob kaasa hulga ebaefektiivsust ja vähendab tootlikkust. Heal koristusfirmal on oma ametlik koolitusprogramm ja seda värskendatakse vastavalt vajadusele. Ning kõik koristajad läbivad regulaarselt koolitusprogramme, et välistada olukorda, kus klient peab koristajat ise koolitama.

Kas koristusfirma järgib tööstusstandardeid?

Sellised organisatsioonid nagu Det Norske Veritas pakuvad puhastustoimingute optimeerimiseks palju teavet. Nende ressursside kasutamine aitab koristusfirmal oma toiminguid standardiseerida. Puhastustööstuse juhtimisstandard on suurepärane tööriist valdkondade mõõtmiseks, kus tegevus vajab täiustamist. See on loodud pakkuma juhtimisraamistikku kliendikesksete organisatsioonide arendamiseks ja põhineb üldtunnustatud juhtimispõhimõtetel, mis on edukate organisatsioonide tunnuseks. Lisaks nendele sammudele läbiviidavad kohtumised ja vestlused objektijuhtidega annavad teavet selle kohta, kuidas nad on pidevalt muutuva tööstuse erinevate väljakutsetega toime tulevad.

Kokkuvõtvalt, koristusfirmal, kes suudab püsivalt tagada kvaliteetse tulemuse on selle korraldamiseks välja töötatud juhtimisvõtted, koolitused ja standardid.
SPS Grupp järgib kõiki eeltoodud nõudeid oma tegevuses ja suudab tagada kõrgeima kvaliteedi aastate jooksul.