Kujutage ette et olete võtnud kolmelt erinevalt puhastusettevõttelt hinnapakkumise oma lao betoonpõranda süvapesuks. Oma üllatuseks avastate et kõik pakkumised on suhteliselt sarnase maksumusega. Mõned eurod siia – sinna – Teie suure laopinna puhul ei ole see väga määrav.
Mille alusel siis valik langetada?
Ilmselgelt on kõige lihtsam valikut langetada konkreetse tulemuse põhjal. Seetõttu paluge ettevõtetel teostada Teie põrandal
Koristusteenuse proovitöö
Meie praktikas tuleb igapäevaselt ette juhtumeid, kus erinevatel betoonpindadel tuleb kasutada erinevaid puhastus ja töövahendeid. See sõltub nii betooni pealispinnast, kui ka mustuse erinevast iseloomust. Millist masinat ja keemiat täpselt kasutada saab selgeks juba paari ruutmeetri puhastamisega. Seetõttu piisab tavaliselt proovitöö jaoks juba umbes viiest kuni kümmnest ruutmeetrist et saaks hinnata töö tulemust. Kusjuures tuginedes meie praktikale oleme vahel isegi üllatunud kui erinevad on tulemused erinevaid aineid ja töövõtteid kasutades.
Rääkides koristusteenuse proovitööst siis suuremate tööde puhul peaks selle tegelikult teostama juba enne hinnapakkumise saatmist. Nii saab ka pakkuja teada kas ja millise hinnaga ta suudab antud teenust pakkuda.
Koristusteenuse kindlustus
Koristusteenuse proovitöö kõrval on väga oluline ka ettevõtte kindlustuse olemasolu. Selle jaoks on teenuseid pakkuvad ettevõtted tavaliselt sõlminud tsiviilvastutuskindlustuse. See kindlustus hüvitab kolmandate isikute põhjendatud nõudeid kindlustatud ettevõtte vastu. Lihtsamalt öeldes kui nt. puhastusettevõtte sõidab aknapesu käigus tõstukiga Teie maja seinale augu sisse, siis kahju hüvitab kindlustus. Suuremate tööde puhul tasub uurida ka ettevõttelt kui suur on nendel see kindlustus. Ehk siis kui suure kahju kindlsustus kinni maksab. Piltlikult öeldes kui maja kokku kukub siis ei ole palju kasu sellest et kindlustus maksab välja akende maksumuse.