Puhastusteenused teevad tuju rõõmsaks

Puhastusteenused teevad tuju rõõmsaks. Kõik ettevõtted soovivad optimeerida töötajate produktiivsust ja on selleks valmis kõvasti raha kulutama. Ja sellel teel on töötajate mugavus väga oluline nüanss. Lõppude lõpuks ei kiida ei teie töötajad ega külastajad teie segast ja korrastamatut töökohta. Puhastusteenused Tallinnas on siin abiks.

Puhtus ja kord ei tule iseenesest. Need on tunnus haridusest. Ja nagu kõikide suurepäraste asjadega, tuleb selleks ennast kasvatada.

Kui sul õnnestuks kulutada 10 minutit, et säästa terve tund, kas teeksid seda? Põhimõtteliselt, kui kulutad 10 minutit oma töökoha korrastamsiele iga päev, võiks see säästa sulle tunde tulevikus.

Aga põrandapesu, lambile klogunenud tolmu kõrvaldamine, vastik. Niipalju aega küll ei ole. Sellisel ebamugaval hetkel aitavad erinevad puhastusteenused Tallinnas.

Kvaliteetsed puhastusteenused muudavad tuju paremaks

1. Puhastusteenused teevad tuju rõõmsaks

Kas oled märganud, et kui sind ümbritseb korras ruum, siis on sul parem tuju. Princetoni ülikooli uurijad avastasid, et segadus viib keskendumisvõime alla. Veelgi täpsemalt, inimese vaateulatusse sattuvad objektid küllastavad aju mõttetegevuse ning segavad keskendumast ja projekte elluviimast.

2. Puhastusteenused suurendavad tootlikust

Segadus tekitab negatiivseid emotsioone, see esindab lõpetamata tegevusi, kutsub esile ärritust ja psüholoogilisi traumasid nagu alaväärsuskompleks. Seega on puhtad ruumid tunnuseks edukusest ning aitavad tootlikust tõsta.

3. Parem tervis

Eriti pärast Covid 19 pandeemiat on puhaste ja ohutute tööruumide tagamine muutunud ettevõtetes väga oluliseks. Aga see ei tähenda ainult suurte pandeemiate ära hoimist. Ka tavaline nohu leiab tolmustes ja määrdunud ruumides kiiremini ohvri.

Puhastusteenused – kes on parim teenusepakkuja

See on puhastusteenuseid pakkuv koristusfirma, kelle teenuseid kasutades saabub hea tuju. Princetoni ülikooli teadlased on seda tõestanud. Puhtas keskkonnas on töötajad rõõmsad, nende ärevus on väiksem, asjad saavad tehtud.

Milliseid puhastusteenused kõige rohkem töötajaid mõjutavad?

Akende pesu – puhastusteenused

See vist on ilmselge, puhtast aknast välja vaadates näib tulevik ilusam. Puhastusteenus akende pesu sisaldab endas klaaspinna ja aknaraami puhastust ning aknalaua pesemist. Akende pesemisel kasutatakse spetsiaalseid akende puhastus- ja abivahendeid, mis tagavad kiire töö ning akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

Vaipade puhastus – puhastusteenused

Siinkohal on oluline märkida, et maailma parimate puhastusteenuste pakkuja teeb vaibad süva-puhtaks. Vaipkatted on sageli allergiate põhjustajateks ning lihtne tolmuimemine ei tee vaipasid allergiavabaks. Seda puhastusteenust saavad pakkuda ainult eriliste oskuste ja koolitusega ettevõtted, näiteks SPS Grupp.

Põrandate ja muude pindade puhastus

Erinevad kattematerjalid vajavad erinevat lähenemist. Nii ei saa samamoodi puhastada laminaat või parkett põrandat või teha puhtaks haigla trepikäsipuud. Enamasti kombineeritakse puhastusvahendeid, liigutusi või masinaid parima tulemuse saavutamiseks. See nõuab puhastusteenuste pakkujatelt aastatepikkust kogemust ja vahendite põhjalikku tundmist. Samuti töötajate koolitusprogrammi.

Pehme mööbli puhastus.

Viimasest kliendikohtumisest jäänud mingid imelikud plekid. Niisama nühkides ära ei tule. Diivanit seljas pesumajja ei vii. Ahh, kui vaja tulevad appi SPS Grupi puhastusteenused. Pehme mööbli puhastamine kodus või kontoris jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt kätte saada – mööbli puhastamine saadaolevate kemikaalidega jätab kemikaali mööblile ja seda koos mustusega. Seetõttu tuleb diivani keemiline puhastus tellida professionaalide käest.

[fusion_code]PHNjcmlwdCB0eXBlPSJhcHBsaWNhdGlvbi9sZCtqc29uIj4KewogICJAY29udGV4dCI6ICJodHRwczovL3NjaGVtYS5vcmciLAogICJAdHlwZSI6ICJOZXdzQXJ0aWNsZSIsCiAgIm1haW5FbnRpdHlPZlBhZ2UiOiB7CiAgICAiQHR5cGUiOiAiV2ViUGFnZSIsCiAgICAiQGlkIjogImh0dHBzOi8vc3BzZ3J1cHAuZWUvcHVoYXN0dXN0ZWVudXNlZC10ZWV2YWQtdHVqdS1yb29tc2Frcy8iCiAgfSwKICAiaGVhZGxpbmUiOiAiUHVoYXN0dXN0ZWVudXNlZCB0ZWV2YWQgdHVqdSByw7XDtW1zYWtzIiwKICAiaW1hZ2UiOiBbCiAgICAiaHR0cHM6Ly9zcHNncnVwcC5lZS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAyMi8wOS9wdWhhc3R1c3RlZW51c2VkLXRvcC5qcGciLAogICAgImh0dHBzOi8vc3BzZ3J1cHAuZWUvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMjIvMDkvcHVoYXN0dXN0ZWVudXNlZC5qcGVnIgogIF0sCiAgImRhdGVQdWJsaXNoZWQiOiAiMjAyMi0wOS0wOVQxMToyMjowMCswMjowMCIsCiAgImRhdGVNb2RpZmllZCI6ICIyMDIyLTA5LTA5VDExOjI1OjAwKzAyOjAwIiwKICAiYXV0aG9yIjogewogICAgIkB0eXBlIjogIlBlcnNvbiIsCiAgICAibmFtZSI6ICJTUFMgR3J1cHAiLAogICAgInVybCI6ICJodHRwczovL3Nwc2dydXBwLmVlLyIKICB9LAogICJwdWJsaXNoZXIiOiB7CiAgICAiQHR5cGUiOiAiT3JnYW5pemF0aW9uIiwKICAgICJuYW1lIjogImh0dHBzOi8vc3BzZ3J1cHAuZWUvIiwKICAgICJsb2dvIjogewogICAgICAiQHR5cGUiOiAiSW1hZ2VPYmplY3QiLAogICAgICAidXJsIjogImh0dHBzOi8vc3BzZ3J1cHAuZWUvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMjIvMDgvU1BTcHVoYXN0dXN0ZWVudXNlZFdpZGUzMDAuc3ZnIgogICAgfQogIH0KfQo8L3NjcmlwdD4=[/fusion_code]