Koristusteenused Tallinnas

Koristusteenused Tallinnas on SPS Grupi peamine tegevusvaldkond. Kõik läheb kogu aeg sassi ja koledaks. Plekid, tolmurullid, asjad on laokil, õudne mõelda. Kui elus üldse on midagi püsivat, siis see on pidev vajadus korra loomise järele. Aga meil on ju koristusfirmad, kas koristusteenused on elu alus?

 

Üldiselt tööl käivaid tavalisi inimesi ei huvita, et töökohal oleks koristusteenused tagatud. Peale tööpäeva lõppu lähevad enamus oma koju ja katsuvad seal korda luua. Seetõttu ongi kontori või büroojuht valiku ees – kas palgata oma koristaja või kasutada mõne puhastusettevõtte koristusteenust.

 

Mida pidada silmas, kui tellida koristusteenused Tallinnas

Koristusteenused on igasuguse korra alus

Koristusteenuse tellimisel tuleks mõelda kõigepealt kui tihti peaks Teie kontorit koristama. Seda on hea hinnata põrsas mõõtskaalal. Kas teie kontor muutub iga päev tundmatuseni nagu seal oleks toimunud lahing? Siis on tegemist suurpõrsaste karjaga – vajate, et koristusteenused oleksid olemas igapäevaselt.

 

Üldiselt soovitatakse koristusteenused Tallinnas tellida vähemalt kolm – neli korda nädalas. Kuid on kindlasti kontoreid kus ei saa sellise sagedusega hakkama. Kui Teil töötab ruumides juba paarkümmend töötajat siis peaks koristusteenused  toimuma ka kõikidel päevadel kui töötajad on kontoris. (tavapäraselt 5 või 6 päeva)

 

Parimad töövõtted

 

Kindlasti on oluline kindlaks teha, milliseid töövõtteid tuleks järgida, et koristusteenused Tallinnas oleks kvaliteetsed. Põrandate niiskepuhastamine mopiga ja vaipade puhastamine tolmuimejaga peaks toimuma kindlasti kõikidel päevadel. Kuid näiteks tolmu võtmine aknalaudadelt ja teistelt horisontaalpindadelt võib olla väiksema sagedusega – nende tööde puhul piisab ühest (suvel kahest) korrast nädalas.

Koostöös koristuteenust pakkuva ettevõttega saate kindlasti kõik töövõtted üle vaadata vastavalt kontori iseloomule ja vajadustele. (soovitaks kuulata ja arvestada ka teenusepakkuja kogemust). Selliselt toimides suudate saada just oma kontorile vajaliku koristusteenused. Samuti ei ole vähetähtis see, et niimoodi saate ka kõige optimaalsema teenuse maksumuse.

 

Eripuhastustööd

 

Paljud ettevõtted pakuvad hoolduskoristuse korral eripuhastustöid lepingusiseselt (tasuta) või siis vähemasti oma oma kliendi nn. sõbrahinnaga. See on samuti ruumide puhtuse seisukorrast väga oluline – igas ruumis soovitatakse kord aastas teostada põrandakatete hooldus (pvc korral vahatamine, vaipkatete korral keemiline pesu jne.) Samuti on  kontorist ilusa vaate nautimiseks vaja aknaid regulaarselt puhastada. (soovitatavalt kevadel ja sügisel)

 

Koristusteenused on teema millest ei pääse ükski büroojuht ei üle ega ümber. Kõikjal kus on inimesed on vaja ka koristada. Kas võtta tööle oma koristaja või sõlmida hoolduskoristusleping – see jääb igaühe enda otsustada. Kindlasti ei ole koristus koht kust kokku hoida – kõigile meeldib töötada kohas, kus asjad on korras. See parandab töötulemusi ning ongi tegelik elu alus.

Go to Top